Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Anaokulu Okuları, Okul Fiyatları ve Anaokulu Okulları Hakkında Merak Ettikleriniz

Anaokulu Okulu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Okulu Bildirelim

Neden özel anaokul seçmeliyim?

Devlet anaokullarında daha az bulunan sosyal ve kültürel etkinliklerden tam anlamıyla faydalanıp çocuğunuz için daha sağlam ve daha parlak bir gelecek oluşturabilirsiniz.

Minimum öğrenci topluluğu başına düşen kalifiye eğitimciler sayesinde çocuğunuzun eğitim hayatının temelleri daha sağlam atılmış olur.

Özel okullar uzun vadeli bir yatırım gibi görülebilir.

Özel anaokul sınıfları kaç kişiliktir?

En az 15 en çok 25 kişi olmak kaydıyla özel anaokullar genelde 22 kişi olur.

Yabancı dil eğitimi nasıl olacak?

Özel anaokul yabancı dil eğitimleri genelde basit yabancı dil şarkılar ve tekerlemelerle öğrencilere aşılanmış ve daha ileriki eğitim hayatları için yabancı dil altyapıları hazırlanmış olur.

Özel anaokulların güvenlik seviyesi ne durumdadır?

Özel anaokullarda binalar depreme ve diğer afetlere dayanıklı bir biçimde oluşturulmuştur. Bunun yanında düzenlik eğitim ve tatbikatlar yapılmaktadır. Özel anaokulun güvenliğini sağlayan deneyimli elemanlarda 7/24 okulları gözlemektedir.

Yemek, temizlik ve sağlık nasıl sağlanır?

Özel anaokullarda yemek hizmetleri; alanında uzman firmalar tarafından titizlikle hazırlanır. Belirli bir diyet programına sağdık kalarak öğrencilerin sağlıklı beslenmesi garanti altına alınmış olur.

Özel anaokullarda temizlik hizmetleri; okula bağlı olan bir temizlik firmasıyla beraber profesyonel olarak yürütülür. Her gün eğitim öğretim zamanında ve ders saatleri bittikten sonra tüm okulu temizlemek kaydıyla temizlik ekipleri sürekli çalışmaktadır.

Özel anaokullarda sağlık hizmetleri; okulun içerisinde oluşturulmuş, doktor ve hemşireler tarafından hizmet sağlanan revirlerde gerçekleştirilir.

Özel anaokulu videoları

Anaokulu Okulları Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.