Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Android Uygulama Kursu, Kurs Fiyatları ve Android Uygulama Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Android Uygulama Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Android uygulama kursu fiyatları ne kadar?

Android uygulama kursu fiyatları ortalama 1200 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 950 ile 1600 TL arasında değişmektedir.

Android uygulama kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 75 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 52 ile 100 saat arasında değişiklik gösterir.

Android uygulama kursuna kimler katılabilir?

Yazılım alanında uzmanlaşmak isteyen, teknoloji sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, programcılık alanına özel ilgi duyan ve Android uygulamalar hakkında teknik bilgilerini geliştirmek isteyen herkes Android kursuna katılabilir

Android uygulama kursunun süresi ne kadar?

Toplam süresi 60 saat ile 80 saat arasında değişen Android Kursu, hafta içi ve hafta sonu uygulanan ders saatleri ile katılımcılara kolaylık sağlamaktadır. Kursun bitim süresinin belirlenmesinde en önemli faktör öğrencilerin derse devamlılığıdır.

Android nedir?

Cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi mobil cihazlar için geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Google tarafından geliştirilen bu sistem Linux tabanı üzerine yapılandırılmıştır. Diğer işletim sistemlerinden daha hızlı olması, pek çok uygulama seçeneği sunması ve cep telefonunuzu kişisel bir bilgisayar gibi kullanmanıza olanak tanıması gibi öne çıkan özellikleri Android işletim sistemini diğer işletim sistemlerinden daha fazla tercih edilir hale getirir.

Android uygulama kursunda neler öğreneceğim?

Android ve Java geliştirme platformunda uygulamalar geliştirmeyi öğreten Android kursunda, Android işletim sisteminin altyapısı, Android ve Java ilişkisi gibi konuların yanı sıra Android programlama yaparken bilinmesi gerekenler, web servislerinin kullanımı, GUI tasarlama gibi uygulama geliştirirken işinize yarayacak tüm konular hakkında detaylı bilgi verilir.

Android uygulama kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Teknoloji dünyasında bir devrim niteliği taşıyan Android İşletim sistemi ülkemizde de diğer ülkelerde olduğu gibi oldukça hızlı tanınmış ve yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Popülerliği gitgide artan, mobil işletim sistemi olan Android ile pek çok uygulama yazabilir, her geçen gün kullanıcısı artan sektörün ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirebilirsiniz. Günümüzde bu alanda, ilgilenenler için oldukça yeni ve kazançlı bir iş fırsatı sunan Android sistemiyle ister markalaşma yolunda ilerleyen firmalarla çalışabilir isterseniz de kendi markanızı yaratabilirsiniz.

Android uygulama kursu videoları

Android Uygulama Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.