Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Müzik Prodüksiyon Kursu, Kurs Fiyatları ve Müzik Prodüksiyon Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Müzik Prodüksiyon Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Müzik prodüksiyon kursu fiyatları ne kadar?

Müzik prodüksiyon kursu fiyatları ortalama 1600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1100 ile 2600 TL arasında değişmektedir.

Müzik prodüksiyon kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 110 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Müzik prodüktörlüğü nedir?

Ülkemizde prodüktör kavramı genel olarak "albüme parayı bastıran kişi" olarak bilinse de bu doğru değildir. Pek çok insana göre müzik prodüktörlüğü tanımı farklılaşsa da “prodüktör ”ün kelime anlamı “yapımcıdır ve temelde “müzik prodüktörü” müziği yapan kişidir. Elektronik müzik prodüktörü de elektronik enstrümanlar ve bilgisayar ile müziği besteleyen, düzenleyen ve miksleyen kişidir. Ritmik ve melodik kulak, bestecilik, bilgisayar ve ses teknolojileri hakkında teknik bilgi gibi niteliklere sahip olmalıdır.

Müzik prodüksiyon kursunun katkı sağladığı yararlar nedir?

Producer (prodüksiyon) eğitimi kişiye özel ve birebir verilmektedir. Avrupa standartlarında kurulan teknolojik alt yapı sayesinde, dünyanın en iyi prodüksiyon ekipmanlarıyla gerçek zamanlı eğitim almanız ve müziğe daha profesyonel bakmanız sağlanmaktadır. Ayrıca müziğinizi kitlelere ulaştırmanız için çeşitli promosyon ve menajerlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Müzik prodüksiyon kursu videoları

Müzik Prodüksiyon Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.