Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Donanım Kursu, Kurs Fiyatları ve Donanım Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Donanım Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Donanım kursu fiyatları ne kadar?

Donanım kursu fiyatları ortalama 710 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 600 ile 800 TL arasında değişmektedir.

Donanım kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 40 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 35 ile 55 saat arasında değişiklik gösterir.

Donanım kursuna kimler katılabilir?

Herhangi bir yaş sınırı ya da özel bir katılım kursu bulunmayan Donanım kursuna isteyen herkes katılabilir. Bu kursa ağırlıklı olarak; bilgisayar, elektrik ve elektronik alanlarına ilgi duyanlar katılım gösterir. Donanım kurslarını; bilgisayarlar hakkında teknik bilgi sahibi olmak isteyen ve kariyerine donanım teknisyeni, donanım uzmanı, teknik destek asistanı ya da ağ uzmanı olarak devam etmek isteyenler tercih edebilir.

Donanım kursunun süresi ne kadar?

Donanım kursu süresi, eğitmenlerin hazırladığı haftalık ders programlarına göre farklılıklar göstermektedir. Hafta içi ya da hafta sonu grupları ile eğitim alabildiğiniz gibi dilerseniz kendinize uygun saatleri belirleyerek özel ders de alabilirsiniz.

Donanım kursunda neler öğreneceğim?

Bilgisayar donanımı hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olmanızı ve bu alandaki bilgilerinizi profesyonel yaşamınıza taşımanızı hedefleyen donanım kurslarında mesleki yaşamınıza katkı sağlayacak tüm bilgiler detaylı olarak anlatılmaktadır. Anakart, diskler, mikroişlemciler, işletim sistemi gibi bilgisayarı tanımanızı sağlayacak temel bilgilerden, yazılım arızalarına çözüm bulma, driver bulma ve yükleme gibi teknik pek çok konu hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Donanım kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Donanım kurslarını başarılı şekilde tamamladığınızda kendi kişisel bilgisayarlarınızın sorunlarını halletmekle kalmaz, bu alandaki bilgilerinizi profesyonel olarak iş yaşamınıza taşıyabilirsiniz. Bu alanda eğitiminizi bitirdikten sonra kamu kurum ve kuruluşlarında ya da bilgisayarlı hizmet veren tüm firmaların donanım departmanında çalışabilirsiniz. Ayrıca kendi işinizi kurmak istiyorsanız; donanım ve teknik servis hizmeti veren bir iş kurabilirsiniz.

Donanım kursu videoları

Donanım Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.