Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Maya Kursu, Kurs Fiyatları ve Maya Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Maya Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Maya kursu fiyatları ne kadar?

Maya kursunda fiyatlar eğitim alacağınız il ve ilçeye, kursunuzun süresine ve eğitim programınızın içeriğine göre değişmektedir. Pek çok kurs yerinde benzer ücretlendirmeler içeren maya kursu fiyatları 1.600 TL ile 3.500 TL arasında farklılık gösterir.

Maya kursuna kimler katılabilir?

Reklamcılık ve medya sektöründe çalışan tasarımcılar, sunumlarını 3 boyutlu hale getirmek isteyen grafikerler ve meslekleri gereği görsel sunum yapmak durumunda olan herkes Maya kursuna katılabilir. Kariyerine tasarımcı olarak devam etmek isteyen herkesin katılabileceği Maya kurslarında katılım için herhangi bir yaş sınırı olmamakla birlikte katılımcıların temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olması istenmektedir.

Maya kursu süresi ne kadar?

Hafta içi ve hafta sonu farklı ders programları seçeneği olan Maya kurslarının süresi öğrencinin katılacağı sınıfa göre farklılık göstermektedir. Genellikle 100 ile 120 ders saati arasında değişen Maya kurslarında hafta içi programları daha fazla ders saati içerdiğinden eğitim süresi daha kısa sürmektedir. Hafta sonu kurslarında ise sadece iki gün süren eğitimler nedeniyle kurs süresi uzamaktadır. Ayrıca bazı kurs yerlerinde öğrencilerin talep etmesi halinde özel dersler verilmektedir ve bu derslerde öğrenciler ders saatlerini kendileri belirleyebilmektedir. Hafta içi veya hafta sonu gruplarında toplamdaki ders saati aynı olduğundan herhangi bir fiyat farkı bulunmamaktadır.

Maya nedir?

Autodesk firması tarafından geliştirilmiş bir yazılım olan Maya, 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon programıdır. Maya programı ağırlıklı olarak reklamcılık ve sinema sektöründe kullanılmasının yanı sıra bilgisayar oyunlarının karakter modellemelerinde, mimari çizimlerde ve farklı sektörlerdeki mesleki sunumlarda da kullanılmaktadır.

Maya kursunda neler öğreneceğim?

Programın çalışma prensiplerinin ve temel terimlerin anlatılarak başlandığı maya kurslarında modelleme, ışık teknikleri, gölgelendirme, Render işlemi gibi pek çok konu detaylı olarak anlatılmaktadır. Kurs bitiminde bitirme projesi olarak hazırlayacağınız 3 boyutlu kısa animasyon filmi bir yandan kurs boyunca edineceğiniz bilgileri pekiştirmenizi sağlarken bir yandan da iş başvurularınız için önemli bir referans oluşturmaktadır.

Maya kursu videoları

Maya Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.