Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Catia Kursu, Kurs Fiyatları ve Catia Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Catia Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Catia kurs fiyatları ne kadar?

Catia kursu fiyatları ortalama 550 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 500 ile 600 TL arasında değişmektedir.

Catia kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 48 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 40 ile 68 saat arasında değişiklik gösterir.

Catia kursuna kimler katılabilir?

Belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyen meslek lisesi ve teknik lise mezunlarının ağırlıklı olarak tercih ettiği Catia kurslarına, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, elektronik mühendisleri, otomotiv sektöründe çalışan ve çizim alanında kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Catia kursunun süresi ne kadar?

İsterseniz bireysel dersler alarak isterseniz de grup derslerine katılarak eğitiminizi tamamlayabileceğiniz Catia Kurslarının süresi, eğitmenlerin hazırladıkları ders programlarına bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. En az 60 saat süren eğitim sürecini hızlandırmak istiyorsanız; temel bilgisayar eğitimi almanız ve eksik kaldığınız konular hakkında eğitmenlerinizle iletişime geçerek eksiklerinizi tamamlamanız size kolaylıklar sağlayabilir.

Catia kursunda neler öğreneceğim?

Catia, endüstriyel ürünlerin üç boyutlu tasarımının yapılabildiği, tasarımların ve parçalarının resimlerinin otomatik olarak alınabildiği, ürünlerin tasarım, analiz ve imalatının kolay ve hızlı yapılmasını sağlayan bir bilgisayar yazılımıdır. Catia kursuna katıldığınızda; araç çubuklarının kullanımı, sketcher komutları, sketcher operasyonları, parça tasarım aşamaları, part desing ana menüsü ve arayüzü, sac metal şekillendirme, montaj modelleme, montajın içine parça ekleme, montajların analiz edilmesi, teknik resim dokümanlarını oluşturma, örnek parçalar üzerinde analiz oluşturma, analizleri rapor haline getirme gibi pek çok konu hakkında detaylı olarak bilgi edinirsiniz.

Catia kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Catia kursunu tamamladığınızda, otomotiv sektörü başta olmak üzere pek çok sektörde iş olanakları elde edebilirsiniz. İnşaat, makine, elektronik, gibi pek çok alanda çalışabilir, mobilya, uzay ya da reklam gibi alanlarda uzmanlaşarak sektörde duyulan eğitimli iş gücü ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Catia kursu videoları

Catia Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.