Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Quick Step Kursu, Kurs Fiyatları ve Quick Step Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Quick Step Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Quick step kursu fiyatları ne kadar?

Quick step kursu fiyatları ortalama 110 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 110 ile 210 TL arasında değişmektedir.

Quick step dansında hangi kıyafetler tercih edilmektedir?

Rahat kıyafetler yeterlidir ancak sosyal dans ortamlarında kadınlar geniş fırfırlı etekleri ve parlak desenlerden oluşan elbiseleri tercih ederler. Genellikle elbiseye uyumlu topuklu ayakkabılar da giyilir. Kadın kıyafetleri salaş topuzlar ve renkli bilekliklerle süslenebilir. Erkekler ise mecburi olmamak kaydıyla beyaz gömlek üzerine siyah yelek giyerler. Tarzı tamamlayacak siyah pantolonlar ve siyah ayakkabılara beyaz çoraplar eşlik etmektedir. Frapan bir görünüm oluşturmayı uygun gören dansta erkekler kravat takabilmektedir.

Quick step dansı nasıl yapılır?

Uygulamalı Quickstep derslerinde eğitimler kapsamında birebir özel ders programlarının da oluşturulabildiği Quickstep kurslarında yumuşak hareketler ve tırıs hareketler ile dansın tüm teknikleri öğretilmektedir. Partnerlerle bir bütün olmayı gerektiren dansta ayak hareketlerine önem verilmektedir. En bilinen ve eğlenceli hareketi, beraber yapılan yol kat etmeli, kaba tabirle seke seke ilerleme hareketidir.

Quick step kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir

Quick dansını öğrenmek zor mudur?

Dönüşler ve zıplamalar içerir, hareketli ve keyiflidir. Üç farklı yaş grubu için değişik tipleri gelişmiştir: genç dansçılar için oldukça neşeli ve hareketli olanı, orta yaşlı olanlar için biraz yavaşlatılmış ve sakinleştirilmiş olanı, ileri yaştakiler içinse seçilmiş koreografilerden oluşan yavaş ve daha az hareketli olanıdır.

Quick step dansını ne kadar sürede öğrenebilirim?

2-3 aylık süreçlerde verimli iyi bir eğitim alırsanız ve siz de biraz çabalarsanız iyi birer Quickstep dansçısı olabilirsiniz. Kendinizi profesyonel platforma taşımanız ise hem çabanıza hem de kişisel olarak Quickstep dansına olan yatkınlığınıza bağlıdır.

Quick step kursu videoları

Quick Step Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.