Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

ASP Kursu, Kurs Fiyatları ve ASP Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

ASP Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Asp kursu fiyatları ne kadar?

ASP kursu fiyatları ortalama 980 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 900 ile 1100 TL arasında değişmektedir.

Asp kursuna kimler katılabilir?

Bilgisayar teknolojileri alanında çalışmak isteyen herkesin katılabileceği ASP kursları ağırlıklı olarak yazılımcılar tarafından tercih edilmektedir. Meslek edinmek isteyenler için iyi bir alternatif olan APS kurslarına katılmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Ancak katılımcıların derslerde zorlanmamaları için temel bilgisayar eğitimi almış olmaları faydalı olur.

Asp kursunun süresi ne kadar?

Toplam kurs süresi 50 saat ile 75 saat arasında değişen ASP kurslarında, grup çalışmaları ya da bireysel çalışmalar yapma seçenekleri öğrencinin tercihine bırakılır. Grup içi eğitimlerde kurs yeri tarafından belirlenen programa uymanız gerekirken, özel olarak eğitim aldığınızda kendinize uygun zamanları belirleyerek ders programınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

ASP nedir?

Microsoft tarafından geliştirilen ASP web sayfaları üretmek için kullanılır. Aktif sunucu sayfaları anlamına gelen ASP Windows işletim sistemi üzerinde çalıştırılır. ASP içinde bulunan kodlarla oluşturulan bilgi sunucu tarafından çalıştırılır. Elde edilen sonuçlar tarayıcıda HTML olarak kullanıcıların karşısına çıkar. E- ticaret uygulamaları, ziyaretçi defteri, forumlar gibi pek çok uygulama ASP programlama dili ile yazılır.

Asp kursunda neler öğreneceğim?

ASP kursunda web teknolojilerin temeli ve HTML bilgileri başta olmak üzere ASP'ye giriş, veri tabanı mantığı, veri tabanında resim saklama, web sitesi oluşturma gibi pek çok konu hakkında bilgi verilmektedir.

Asp kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

ASP'nin e-ticaretin en önemli unsuru olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda ASP kursunu tamamlayanların bu alanda kolaylıkla iş bulabileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca ASP kursunu tamamlayanlar yazılım hazırlayabildikleri için ayrıca yazılımların tasarımını ve analizini üstlenme konusunda bilgi sahibi oldukları için bilgisayar firmalarının yazılım departmanlarında ya da web üzerinden iş yapan firmalarda rahatlıkla iş bulabilirler. Dilerlerse freelance çalışarak firmalar için internet siteleri hazırlayabilirler.

Asp kursu videoları

ASP Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.