Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Autocad Kursu, Kurs Fiyatları ve Autocad Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Autocad Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Autocad kursu fiyatları nedir?

Autocad kursu fiyatları ortalama 600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 550 ile 750 TL arasında değişmektedir.

Autocad kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 50 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 36 ile 54 saat arasında değişiklik gösterir.

Autocad kursuna kimler katılabilir?

Autocad programı, inşaat sektöründen mimariye, haritacılıktan tekstile kadar çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yeni bir meslek edinmek ya da bu programı öğrenmek isteyen herkes Autocad kurslarına katılabilir. Kursa katılım için herhangi bir ön koşul gerekmez ancak temel bilgisayar eğitimi almış olmak kurstaki öğrenme sürecinizi hızlandırır. Çalıştığınız sektöre göre çizimler yapabilmenizi kolaylaştıracak olan bu programı öğrendiğinizde bir yandan teknik bilgilerinizi arttırırken bir yandan da alanızda uzmanlaşma fırsatı yakalayarak kariyerinizde yükselmeler kaydedebilirsiniz.

Autocad kursunun süresi ne kadardır?

Autocad kursu süresi en az 2 aylık bir süreyi kapsamaktadır. Haftada bir ya da iki saat süren dersler; hafta içi ya da hafta sonu, akşam ya da sabah saatleri şeklinde olabilmektedir. En fazla 12 kişilik gruplardan oluşan sınıflarda kendinize uygun gün ve saati seçerek kişisel programınıza uyan derslere katılabilirsiniz.

Autocad kursunda neler öğreneceğim?

Autocad kursunda, çizim ekranı ve araç çubuklarının tanıtılmasından başlanarak çizim komutları ve yöntemleri, tarama, ölçülendirme gibi programı en iyi şekilde kullanmanıza yarayacak tüm bilgiler verilir. 3D modelleme yöntemlerinden, katı modelleri editlemeye, düzenleme işlemlerinden, yaptığınız işlemleri saklama ve farklı dosyalarda kullanmaya kadar mesleki becerilerinizi arttırmaya yardımcı olacak pek çok teknik detay anlatılır.

Autocad kursu videoları

Autocad Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.