Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Kontrbas Kursu, Kurs Fiyatları ve Kontrbas Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Kontrbas Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Kontrbas kursu fiyatları ne kadar?

Kontrbas kursu fiyatları ortalama 300 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 250 ile 350 TL arasında değişmektedir.

Kontrbas kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kontrbas kursunda neler öğreneceğim?

Kurs süreci pek çok aşamadan oluşmaktadır. Başlangıç sürecinde enstrümanın tutuş tekniklerinin ve yay pozisyonlarının pekiştirildiği kursta ileri süreçlerde belirli teknikler üzerinden çalışma programları hazırlanmaktadır. Sağ el ve sol kombinasyonu oluşturma, triadlar, solo çalma alıştırmaları, etütler, belirli oktavlara yönelik parça hazırlıkları gibi eğitimlerin bulunduğu kontrbas kursunda müzisyenin ilgi duyduğu müzik türüne göre programlar da oluşturulmaktadır.

Kontrbas zor bir enstrüman mı?

Her enstrümanda olduğu gibi kontrbasta da zorlu teknikler ve geniş kapsamlı bir eğitim süreci bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde yapılacak tüm alıştırmalar enstrüman hakimiyetini arttıracak ve kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır.

Kontrbas kursunda alacağınız eğitimle enstrümanın zorluklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle çalışma programlarının yoğunluğunu minimum seviyeye indiren teknik ve uygulamalı çalışmalar kendinize duyduğunuz güveni arttıracaktır.

Kontrbas kursunun süresi ne?

Kontrbas kursunda verilen eğitim minimum 2 aydan oluşmaktadır. Bu süre içerisinde enstrümanla ilgili pek çok teknik hakkında bilgi ve deneyim sahibi olabilmektesiniz. İlerleyen süreçlerde farklı tekniklere yönelik çalışmalar da gerçekleştirilmektedir.
Kontrbas kursunun süresi eğitmenlerinizin sizler için hazırladığı çalışma programlarıyla da doğru orantılıdır. 

Kontrbas kursu videoları

Kontrbas Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.