Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Indesign Kursu, Kurs Fiyatları ve Indesign Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Indesign Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Indesign kursu fiyatları ne kadar?

Indesign kursu fiyatları ortalama 1100 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1000 ile 1400 TL arasında değişmektedir.

Indesign kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 12 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 12 ile 15 saat arasında değişiklik gösterir.

Indesign kursuna kimler katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar kullanabilen, grafik tasarımına ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen ya da üniversitelerin ilgili bölümlerine hazırlanan öğrenciler Indesign kurslarına katılarak bilgi ve becerilerini arttırabilirler.

Indesign kursunun süresi ne kadar?

Indesign kursu süresi yaklaşık olarak 1,5 ay gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Haftanın 1 ya da 2 günü gerçekleştiren dersler birkaç saat sürmektedir. Derse düzenli olarak katılmanız ve öğrendiklerinizi uygulamalı olarak tekrar etmeniz halinde, kurs bitimine kadar programı başarılı şekilde kullanabileceğiniz bir seviyeye yükselirsiniz.

Indesign kursunda neler öğreneceğim?

Indesign kursuna katıldığınızda basit tasarım yapmanıza yarayan bilgilerden programı profesyonelce kullanmanızı sağlayacak konulara kadar gerekli tüm detayları öğreneceksiniz. Derslerde, belge ayarı yapmaktan, metin düzenlemeye, farklı programlardan aldığınız nesnelerle çalışmaktan, uzun belgeleri baskıya hazırlamaya kadar pek çok konu hakkında kapsamlı bilgi verilecektir. Her bölüm sonunda anlatılanları birebir uygulamanız istenerek konuları pekiştirmeniz sağlanmaktadır.

Neden Indesign programını tercih etmeliyim?

Adobe tarafından üretilen Indesign programı yazılı ve dijital yayınlarda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Photoshop, Illustrator gibi Adobe yazılımları ile uyumlu çalışmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Gazete, dergi, kitap, e-dergi gibi yayınlar hazırlamaya yarayan Indesign programının uzun metinler ve çoklu sayfalarla çalışırken sorun çıkarmaması, aynı belge içerisinde farklı mecralar için metinler hazırlanabilmesi de tercih edilirliğini arttıran nedenlerdendir.

Indesign kursu videoları

Indesign Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.