Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Kabak Kemane Kursu, Kurs Fiyatları ve Kabak Kemane Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Kabak Kemane Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Kabak kemane kursu fiyatları ne kadar?

Kabak kemane kursu fiyatları ortalama 210 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 160 ile 310 TL arasında değişmektedir.

Kabak kemane kursu kaç saat sürer?

Bu kursta alacağınız eğitimin süresi 1 ay ile 2 ay arasında değişmektedir. Bazı kurslarda eğitim süreçlerinde nota ve armoni bilgisi de yer almakta olup enstrümana ilgi duyan katılımcılara doğrudan çalışma programları hazırlanabilmektedir.

Kabak kemane zor bir enstrüman mı?

Perdesiz enstrüman grupları içerisinde yer alan kabak kemane öğrenim süreci zaman alabilen zor bir enstrümandır. Ancak kabak kemane kursunda göreceğiniz eğitimle bu zorlukların üstesinden gelebileceğiniz gibi kendinizi geliştirme fırsatı da yakalayabilirsiniz. 
Enstrümanı öğrenmek için alacağınız teknik ve uygulamalı eğitimlerle bu süreci olumlu hale getirebileceğiniz gibi günümüz parçalarını icra edecek, seçkin bir repertuar oluşturacak düzeye erişebileceksiniz.

Kabak kemane fiyatları ne kadar?

Kabak kemane fiyatları marka ve model bakımından farklılıklar içermektedir. Bu farklılıkların oluşmasında enstrümanın tüm özellikleri (ses, kalite, gövde vs.) göz önüne alınmaktadır. Kabak kemane fiyatları minimum 90 TL’den başlayarak 650 TL’ye kadar uzanabilmektedir.

İyi bir enstrüman seçiminde kurs eğitmenlerinizden yardım alabileceğiniz gibi kabak kemanin kaliteli olduğunu gösteren tek değerin maddi tutarı olmadığını da bilmelisiniz. 

Kabak keman nasıl bir enstrümandır?

Yaylı bir Türk Halk çalgısıdır. Yörelere ve biçimlerine göre farklılık göstermektedir. Kabak, Kemane, Iklığ, Kabak, Rabab, Hatay ilinde Hegit, Güneydoğu'da Rubaba, Azerbaycan’da Kemanca ve Orta Asya Türklerinde Gıcak, Gıccek veya Gıjek adıyla bilinen bu çalgıların aynı kökten oldukları bilinmektedir. Tekne kısmı genellikle su kabağından yapılmaktadır. Ayrıca ağaçtan yapılanı da yaygındır. Sap kısmı sert ağaçlardan yapılmaktadır. Tekne kısmının altında ağaçtan veya metalden yapılmış mil vardı.

Kabak kemane kursu videoları

Kabak Kemane Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.