Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Dreamweaver Kursu, Kurs Fiyatları ve Dreamweaver Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Dreamweaver Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Dreamweaver kursu fiyatları ne kadar?

Dreamweaver kursu fiyatları ortalama 1000 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 900 ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Dreamweaver kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 100 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 90 ile 120 saat arasında değişiklik gösterir.

Dreamweaver kursuna kimler katılabilir?

Dreamweaver, web tasarımına ilgi duyan herkesin öğrenmesi gereken programlardan biridir. Bu nedenle web tasarımcıları başta olmak üzere masaüstü yayıncılığına ilgi duyan ve kariyer hedefini internet dünyası üzerine kuran herkes Dreamweaver kursuna katılarak, kendini geliştirebilir, bu alandaki bilgi ve becerilerini arttırabilir.

Dreamweaver kursunun süresi ne kadar?

Dreamweaver, web tasarım konuları kapsamında öğretilen bir programdır. Web tasarım kursu dışında başlı başına Dreamweaver programın öğrenebilmek için katılabileceğiniz kurslarda mevcuttur. Dreamweaver kursunun süresi içeriği nedeniyle web tasarım kursularına göre daha kısadır. Ortalama iki aylık bir eğitim sürecini kapsayan kursta öğrencinin kursa katılımı kurs süresini etkiler.

Dreamweaver kursunda neler öğreneceğim?

Web tasarımı konusunda işinizi kolaylaştıracak bir program olan Dreamweaver hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak kursta programın genel özellikleri hakkında bilgi edinmenizin yanısıra, web sitesi kurmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak tüm bilgileri detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kurs süresince anlatılacak konu başlıkları ise; paneller ve çalışma alanı, yeni doküman oluşturma, resimlerin metinlere göre yerleştirilmesi, resimlere link ekleme, web sayfasına flash nesnesi ekleme vb. ‘dir.

Dreamweaver kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Dreamweaver kursunu tamamladığınızda web tasarım hizmeti veren firmalarla çalışabileceğiniz gibi freelance olarak çalışma imkânına da sahip olursunuz. Dreamweaver programının yanı sıra başka programlarda öğrenerek kendinizi geliştirdiğinizde günümüzde büyük bir hızla yayılan mobil cihazlar için çeşitli uygulamalar geliştirebilirsiniz. Web sitesi kurma, yönetme ve devamlılığını sürdürme konusundaki becerilerinizle internet dünyasında ihtiyaç duyulan iş gücünü kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Dreamweaver kursu videoları

Dreamweaver Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.