Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Office Kursu, Kurs Fiyatları ve Office Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Office Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Office kursu fiyatları ne kadar?

Office kursu fiyatları ortalama 350 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 300 ile 450 TL arasında değişmektedir.

Office kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 36 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 28 ile 45 saat arasında değişiklik gösterir.

Office kursuna kimler katılabilir?

Yaş kriteri ya da bilgisayar bilgisi gibi herhangi bir ön koşulun bulunmadığı Microsoft Office kursuna dileyen herkes katılabilir. İş yaşamında Office programlarını etkin bir biçimde kullanmak isteyenler ve zamanını profesyonelce yöneterek ofis içi işlerde verimliliğini arttırmak isteyenler için Microsoft Office kursları büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dileyenler bu kursu başarıyla tamamladıktan sonra ileri düzey Microsoft Office uygulamaları kursuna katılarak bu alandaki becerilerini arttırabilir ve kariyer yaşamlarına yeni bir artı katabilirler.

Office kursunun süresi ne kadar?

Office kursunun süresi kurs yeri tarafından hazırlanan ders programlarına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 35 40 saat arasındadır. Hafta içi ve hafta sonu ders seçenekleri ile katılımcıların kendilerine uygun zamanı belirlemelerine olanak tanıyan kurs yerleri tarafından aynı zamanda kurs süresi bitiminde katılımcılara yeterliliklerin kanıtlayan ve MEB tarafından onaylanmış birer sertifika verilir.

Office kursunda neler öğreneceğim?

Microsoft kursuna katıldığınızda ofis ortamında tüm işlerinizi kolayca ve hızlı bir biçimde yapmanıza olanak tanıyan Word, Excel Powerpoint, Outlook gibi tüm yazılımları profesyonelce kullanabileceksiniz. Microsoft Word programı ile belge yazma ve düzenleme, Microsoft Excel ile mali rapor hazırlama ve analiz etme, Microsoft Power Point ile animasyon ve görüntülerin yer aldığı sunumlar hazırlama gibi birçok konuyu kapsamlı olarak öğrenecek, bu alandaki yaratıcılık ve yeteneğinizi ortaya çıkarabileceksiniz.

Office kursu videoları

Office Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.