Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Revit Kursu, Kurs Fiyatları ve Revit Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Revit Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Revit kursu fiyatları ne kadar?

Revit kursu fiyatları ortalama 900 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 750 ile 950 TL arasında değişmektedir.

Revit kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 35 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 30 ile 45 saat arasında değişiklik gösterir.

Revit kursuna kimler katılabilir?

Revit, mimari planların çizilmesinde ve proje modellemelerinde kullanılan bir yazılımdır. Mimar, iç mimar, peyzaj mimarı, şehir ve bölge planlamacıları, inşaat teknisyen, tekniker ve mühendisleri Revit kursuna katılabilir.

Revit kursunun süresi ne kadar?

Ders saatleri ve haftada kaç gün ders işleneceği genellikle kurs yeri tarafından hazırlanan programa göre değişiklik gösterse de Revit kursu süresi ortalama olarak 1,5 ay ile 3 ay arasındadır.

Revit kursunda neler öğreneceğim?

Revit kursunda programın ara yüzünün tanıtılmasından başlanarak programın tüm özellikleri anlatılmaktadır. Arsa modelleme, yol ve çevre düzenleme, mimari elemanların çizimi gibi konuların yanısıra cephe sistemleri oluşturma, pafta oluşturma, çizimleri paftaya yerleştirme, mekânları renklendirme gibi pek çok konu hakkında da ayrıntılı bilgi verilmektedir.

Revit kursu videoları

Revit Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.