Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Gerber Kursu, Kurs Fiyatları ve Gerber Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Gerber Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Gerber kursu fiyatları ne kadar?

Gerber kursu fiyatları ortalama 1900 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 900 ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Gerber kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 140 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 110 ile 150 saat arasında değişiklik gösterir.

Gerber kursuna kimler katılabilir?

Genellikle stilist, modelist ve terziler tarafından mesleki donanımlarını arttırmak amacıyla tercih edilmektedir. Tekstil sektöründe çalışmak, kariyerine modelist ya da stilist olarak devam etmek isteyenler Gerber kursuna katılabilirler.

Gerber kursunun süresi ne kadar?

Modelistlik ya da stilistlik kurslarının ardından o kurs süreleri dışında yeni bir eğitim sürecini kapsayan Gerber kursunun süresi ortalama olarak 3 ay ile 5 ay arasında değişmektedir. Öğrencilerin derse devamlılığı, ders içeriği ve haftalık çalışma saatleri kurs süresini etkilemektedir.

Gerber kursunda neler öğreneceğim?

Gerber kursunda, araç çubuğunun kullanılması ve düzenlenmesi gibi temel konulardan başlayarak program hakkındaki tüm ayrıntılar anlatılmaktadır. Ekrana kalıp çıkarma, dikiş, ölçme, kumaş örneklerinin scanner ile taranması, estetik çizimlerin yapılması, çizimlerin desenler üzerine yerleştirilmesi gibi modelistlerin işini kolaylaştıracak konular hakkında da detaylı bilgi verilerek bu alanda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak imkân tanınmaktadır.

Gerber kursu videoları

Gerber Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.