Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Project Kursu, Kurs Fiyatları ve Project Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Project Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

MS Project kursu fiyatları ne kadar?

MS Project kursu fiyatları ortalama 650 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 550 ile 900 TL arasında değişmektedir.

MS Project kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 16 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 10 ile 30 saat arasında değişiklik gösterir.

MS Project kursu nedir?

MS Project Eğitimi, iş hayatında hedefleri olan, önceden süresi ve bütçesi tanımlanmış projelerin, MS Project - CPM (Kritik Yol Yönetimi) tekniği yardımı ile planlama ve gerçekleştirme aşamalarını tümünün en doğru şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır.

Fikirlerinizi organize etmek, meslek hayatınızda veya hayalinizdeki projeleri hayata geçirebilmek için MS Project, en büyük yardımcınız olacaktır.

MS Project kursu ile neler yapılabilir?

MS Project ile projeleri iş akışına göre planlayıp, işlerin süresini, maliyetini ve işi yapacak kaynağı tanımlayabilir ve işlerin gerçekleşmesini takip edebilirsiniz. Bu program yardımıyla, projenizdeki işlerin her birini kimin, hangi malzeme ve ekipmanla yapacağını belirleyebilir, işlerinizin ne zaman başlayıp ne zaman bitmesi gerektiğini görebilirsiniz. MS Project, sizlere her türlü seviyede raporlama imkânı sunmaktadır.

MS Project kursuna kimler katılabilir?

Planlama hayatımızın her alanında olduğu gibi çalışma hayatımızın da önemli bir noktasıdır. Bu noktada proje planlamasını doğru yapabilmek, projenin verimli ve sorunsuz ilerlemesi, sonuçlanması için son derece önemlidir. Planlama konusunda çalışma yapmak isteyen herkes katılabilir.

MS Project kursu videoları

Project Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.