Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Rueda Kursu, Kurs Fiyatları ve Rueda Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Rueda Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Rueda kursu fiyatları nedir?

Rueda kursu fiyatları ortalama 160 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre değişmektedir.

Rueda dansını ne kadar sürede öğrenebilirim?

Temelde öğrenilmesi gereken salsa dansıdır. Çünkü salsa müziğinde ve salsa figürleriyle yapılan bir danstır tek farkı 1 çift değilde çok çift ve belirli hareketler vardır. Salsa bilmeyen biri direkt Rueda ile başlarsa ki oldukça mantıksız bir durumdur, 5-6 ayını alabilir öğrenmesi. Ancak salsa dansına hâkim birisi için sadece hareket isimlerini ve yapılış şekillerini ezberlemesi gerekmektedir. Kişininde çabasına bağlı olarak 4 ay da çok iyi Rueda yapar hale gelinebilir.

Rueda dansı nasıl yapılır?

Birden çok çift ile ve daire şeklinde grup liderinin verdiği komutlarla yapılan hareketlerden oluşan bir danstır. Salsa müziği ve salsa figürleri kullanılır. Sadece eş değişmeler ve verilen komuta uyma durumu söz konusudur. Birçok hareket mevcuttur.

Rueada kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Rueada kursunun belirli bir yaş sınırı var mıdır?

Dansa hevesli olan, Rueda kültürünü öğrenmek isteyen herkesin katılım gösterebileceği dansın yaş sınırı bulunmamaktadır. Kişisel yatkınlıklara bağlı olarak minimum 3 maksimum 4 aylık süreçlerde öğretilebilen dansa her birey başvurabilmektedir.

Rueda dansı kursu videoları

Rueda Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.