Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Salsa Kursu, Kurs Fiyatları ve Salsa Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Salsa Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Salsa kursu fiyatları ne kadar?

Salsa kursu fiyatları ortalama 180 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 160 ile 260 TL arasında değişmektedir.

Salsa dansını ne kadar sürede öğrenebilirim?

Salsa dansını profesyonel değil de sosyal amaçlı yapmak istiyorsanız 3 ay ile 5 ay aralığındaki bir süreç öğrenme hızınıza göre değişkenlik gösterecektir ama fazlasıyla yeterlidir. Kurslarda kurlar, genellikle 2,5 – 3 ay sürdüğü için her kurda yeni şeyler öğrenecek, daha da profesyonelleşeceksiniz. Sürekli kendini güncelleyen ve her dönem tarzını değiştiren belli kurallara bağlı olmayan adının da getirdiği gibi bir karışım, bir sos olan salsa her dönemin dansı olmaya ve öğrenilmeye devam edecektir.

Salsa dansı nasıl yapılır?

Tek bir Salsa dansı stili yoktur. Bu nedenle de direkt şu şekilde yapılır diye anlatmak yanlış olabilir. Bu stiller; çizgi takibi ya da serbest line, adım yönleri, sayıları gibi teknik kriterler, akrobasi, kadın partnerin kendini daha çok gösterebilmesi, figürsel yapı farklılıkları gibi görsel kriterlere göre farklılıklar gösterir. Hangi stilde salsa öğreniyorsak öğrenelim eğitimde genel bazı kriterleri tabi ki de mevcuttur.

Salsa dansı kursunda ne tür kıyafetler tercih edilebilir?

Böylesine hareketli ve eğlenceli bir tarzın kıyafeti de elbette renkli olacaktır. Salsa elbisesi ışıltılı detaylar, renkli parçalar ve etek bölümlerinde hareketler görebilirsiniz. Salsa kostümü hazırlanırken genellikle kadın için tercih edilen elbise rengi, erkeğin kıyafetinin detaylarına uygulanır. Böylelikle şık bir görünüm elde edilmiş olur. Ayrıca kadınlar saçları için simli tokalar kullanırken, hareketli aksesuarlarla kombinlerini tamamlayabilirler.

Salsa dansı kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 2 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Salsa Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.