Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Kizomba Kursu, Kurs Fiyatları ve Kizomba Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizomba Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Kizomba kursu fiyatları nedir?

Kizomba kursu fiyatları ortalama 110 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 110 ile 160 TL arasında değişmektedir.

Kizomba kursunun süresi nedir?

Kizomba kursunda verilen eğitimin süresi minimum 1,5 aydır. Bu süreyi tamamlayan katılımcılar dansı öğrenmiş kabul edilir. Kizomba dansını öğrenmek için dans kursuna düzenli olarak katılım göstermek ve eğitmenlerin hazırladığı çalışma programlarına göre kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir.

Kizomba kursuna kimler katılabilir?

Kizomba dansını öğrenmek isteyen herkese açık olan bu kurs, ağırlıklı olarak danslarda dönüşlere daha yumuşak ve kıvrak bir görünüm kazandırmayı hedefleyen katılımcılara eğitim olanakları sunmaktadır. Kizomba dansını hem dans gecelerinde hem de özel bir günde sevdiğiniz kişi ile yapabileceğiniz cüretkâr ve seksi bir danstır.

Kizomba dans kursunda nasıl eğitim veriliyor?

Bu dans kursunda verilen eğitim için maksimum 16 ile 20 arasında değişen sınıflarda her katılımcı için eşit ders programları hazırlanmaktadır. Kursa sonradan dâhil olan dans tutkunlarına özgü çalışmaların da oluşturulabildiği kursta size en uygun kurs günü ve saat aralığı belirlenir.

Hafta içi veya hafta sonu 1,5 ile 2 saat arasında değişen programların hazırlandığı bu kursta 9 ile 10 ders arasında değişen çalışmalar gerçekleştirilir. Bu çalışmalar kendinizi geliştirebilmenize için uygun ortamı hazırlar.

Kizomba kursunda neler öğreneceğim?

Kizomba dansının başlangıç figürlerini öğreneceğinizin ilk derslerde bu dansla yeni tanışan bir öğrencinin hissettiği heyecanı dans partnerinizle paylaşacaksınız. Kizomba ruhunu temel seviyeden uzman düzeye kadar taşıyabileceğiniz bu kursta verilen eğitim farklı figür tekniklerinin pekiştirilmesiyle kendinizi geliştirebilmenize zemin hazırlayacaktır.

Özellikle salsa dersleri almış öğrencilerin kolayca öğrenebileceği bir dans türü olan Kizomba vücudunuza kıvrak bir görünüm kazandırmanıza da imkân tanıyacaktır.

Kizomba kursu videoları

Kizomba Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.