Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Flemenkçe Kursu, Kurs Fiyatları ve Flemenkçe Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Flemenkçe Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Flemenkçe kursu ücretleri ne kadardır?

Flemenkçe kursları dönemlik olarak hesaplanır. Bir dönem kurs fiyatı ortalama 1250 liradır. Kursiyer sayısı, kursun bulunduğu yere ve kurs vereceği saate göre fiyatları 1000 - 1500 lira arası değişmektedir.

Bir dönem Flemenkçe kursu ne kadar sürer?

Bir dönem kurs yaklaşık 90 saattir. Hafta içi ve hafta sonu programları değişiklik gösterebilir. Ortalama 75-125 saat arası olarak hesaplanır.

Flemenkçe kursuna başvurmak için istenilen nitelikler nelerdir? Kursu tamamladığımda ne seviyeye gelmiş olurum?

Flemenkçe kursuna başvurmak için başvuracağınız seçeneğin istediği kadar Flemenkçeye sahip olmanız gerekmektedir. Bu 6 seçenek sırasıyla şöyledir.

  • A1 Seviyesi
  • A2 Seviyesi
  • B1 Seviyesi
  • B2 Seviyesi
  • C1 Seviyesi
  • C2 Seviyesi

A1 Seviyesi: Başlangıç seviyesidir. Herhangi bir bilgi talep etmez. Kurs sonunda basit konular hakkında konuşup basit Flemenkçe metinleri okuyup anlayabilirler.

A2 Seviyesi: İlk seviyenin üstüdür. Dersi anlayabilmek için Flemenkçe temeline ihtiyacınız vardır. Kurs sonunda yabancılarla konuşabilecek seviyeye gelebilirsiniz.

B1 Seviyesi: Orta seviyenin ilk adımıdır. Dersi anlayabilmek için Flemenkçe temelinin oluşmuş olması gereklidir. Kursu tamamlayan kursiyerler daha akıcı ve hızlı olarak kendilerini ifade edebilir ve yabancılarla konuşurken zorluk çekmezler.

B2 Seviyesi:Orta sınıfın son basamağıdır. Dersi anlayabilmek için daha önceki üç derside öğrenmiş olmak gerekir. Kursu tamamlayan kursiyerler zor cümleleri ana hatlarıyla anlayabilirler ve yabancılarla Flemenkçeyi konuşurken sıkıntı çekmeyecek duruma ulaşmışlardır.

C1 Seviyesi: Üst sınıfın giriş seviyesidir. Dersi anlayabilmek için daha önceki dört derside öğrenmiş olmak gerekir. Kursu tamamlayan kursiyerler tüm kalıpları ve zamanları öğrenmiş olup iş hayatında kullanılan kurallı Flemenkçeyi konuşurken sıkıntı çekmeyecek duruma ulaşmışlardır.

C2 Seviyesi: Flemenkçe kurslarında öğretilen en yüksek sınıftır. Kursiyerlerden daha önceki beş dersi alıp belirli bir seviyeye gelmiş olmaları beklenir. Kursiyerler akademik sözcük dağarcığını geliştirip, okuduğunu anlama ve bu bilgileri detaylı olarak yazıya dökme aşamasında sıkıntı çekmezler.

Flemenkçe kursu hangi alanlarda işime yarayacak?

İş başvurusu yaparken başarılı bir portföy çizmeniz için önemli bir rol oynayacaktır. Okulların yabancı dil programlarında size çok faydası dokunacak bu eğitim özellikle turizm sektöründe çok önemli rol oynamaktadır.

Meslek grubunuza göre eğitim sınıfınızı seçebilir ve bu eğitim sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne çıkabilirsiniz.

Flemenkçe dil yeterliliğini belirleme ve okulların yabancı dil eğitim programlarına dahil olabilmeniz için alacağınız Flemenkçe kursu aynı zamanda yurtdışında yaşamanıza olanak sağlayan sınavları geçebilmeniz içinde hayati önem taşır.

Flemenkçe nasıl bir dildir?

Hollanda, Belçika, Surinam ve Güney Afrika Cumhuriyetin de resmi dil olarak kullanılr. Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubundandır. Flemenkçe'nin Belçika'da konuşulan aksanı Flamanca, Hollanda'da konuşulan aksanı ise; Hollandaca olarak adlandırılır.

Flemenkçe kursu videoları

Flemenkçe Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.