Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Akustik Gitar Kursu, Kurs Fiyatları ve Akustik Gitar Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Akustik Gitar Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Akustik gitar fiyatları ne kadar?

Akustik gitar kursu fiyatları ortalama 230 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 210 ile 260 TL arasında değişmektedir.

Akustik gitar ne kadar sürede öğrenebilirim?

Bu soru en sık sorulan soruların başında gelir. Bu soruda öncelikle kişinin kafasında belirlemesi gereken “gitarı öğrenmek” dendiğinde ne anladığıdır. Gitarı öğrenmek sabit bir şey değildir. Yani bir noktada bulunmaz. Kişinin müzik algısına, müzik farkındalığına ve ne icra etmek istediğini bilmesine göre değişir. Sonuç olarak ortaya çıkan her algıya da işte bu gitarı öğrenmektir de diyemeyiz.

Akustik gitar alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Bu soru gayet akli ve mantıklı bir sorudur ve sorulması gereken en önemli sorulardan bir tanesidir. Gitar almadan önce tabiî ki bütçenin önemi büyüktür. Bütçe arttıkça daha kaliteli ve dünya çapında kalitesi ve tınısı kanıtlanmış gitarlar almak mümkündür. Bunun yanında gayet ekonomik bir bütçe ile de iyi gitarlar alabilmek mümkün. Burada en önemli şey araştırmak ve birebir gitarı denemektir. Bu en önemli şeydir. Gitarı görmeden denemeden kesinlikle almayın.

Akustik gitar kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Akustik gitar nasıl bir enstrümandır?

Görünüş itibariyle klasik gitarı andıran akustik gitarın gövdesi, klasik gitardan biraz daha şişman ve basıktır. Daha dar bir sapa ve çelikten yapılmış tellere sahip olması, akustik gitarın klasik gitarla arasındaki en büyük farktır. Tellerin çelikten olması, akustik gitarın klasik gitardan daha basınçlı gergin bir sapa sahip olmasını ve sesinin klasik gitardan daha sert ve temiz çıkmasını sağlar. Genellikle akustik gitarların en kalın 4 teli sarımlı çelik, diğer 2 teli ise sarımsız çeliktir. Akustik gitarlar genellikle penayla çalınır. Rock, Blues ve Caz müzik türlerinde çok kullanılan bir gitar türüdür.

Akustik gitar kursu videoları

Akustik Gitar Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.