Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Vals Kursu, Kurs Fiyatları ve Vals Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Vals Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Vals dans kursu fiyatları ne kadar?

Vals kursu fiyatları ortalama 190 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 110 ile 240 TL arasında değişmektedir.

Vals dansı nedir?

Vals dansı, 19. yy’in başlarında Almanya ve Avusturya’da dans edilen bölgenin yerel farklılıklarını bünyesinde barındırarak gelişim göstermiştir. Kısa süre Johann Strauss’un müziğinin etkisiyle önce Viyana’da ardından da 1812 yılından itibaren de İngiltere’de geniş kitlelere ulaşmış, aristokrasinin beğenisini kazanarak baloların vazgeçilmez eğlencesi olmuştur. Sonrasında da bütün dünyaya yayılmıştır.

Vals dansı zor mudur?

Genel grup dersi olarak yapılmaz. Çok nadir kursta bu şekilde eğitim verilir. Ağırlıklı olarak vals kursu, özel ders şeklinde verilir. Birçok düğün dansı isteyen çift içinde en uygun dans türüdür. Öğrenmesi hem zor hem de bir o kadar kolaydır. Mantığını, ruhunu ve temel duruşunu çözdüğünüz anda büyük bir keyifle pistte süzüldüğünüzü hissedeceksiniz.

Vals dans kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 2,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişir.

Vals dansında hangi kıyafetler tercih edilmektedir?

Kadınlar diz altına kadar uzanan geniş etekli elbiseler giyebilecekleri gibi topuklu ayakkabılarla kendilerine has, şık ve zarif bir görünüm de sergileyebilirler. Erkekler genellikle rahat ve klasik ayakkabılar, pantolon ve gömlek gibi tasarımlara öncelik tanıyabilmektedir. Sırt kısmı açık, kabarık etekli elbiseleri de tercih edebilen kadınlar, saçlarını düz topuz yapabilmektedir. Erkekler ise, kıyafetleri papyon ve mendil ile tamamlamaktadır.

Vals dans kursu videoları

Vals Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.