Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Japonca Kursu, Kurs Fiyatları ve Japonca Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

1 şehirde, 1 ilçede Japonca kursu veren toplam 1 kurs merkezi bulundu.

Japonca kursu ücretleri ne kadardır?

Japonca kursları dönemlik olarak hesaplanır. Bir dönem kurs fiyatı ortalama 350 liradır. Kursiyer sayısı, kursun bulunduğu yere ve kurs vereceği saate göre fiyatları 250 - 450 lira arası değişmektedir.

Bir dönem Japonca kursu ne kadar sürer?

Bir dönem kurs yaklaşık 90 saattir. Hafta içi ve hafta sonu programları değişiklik gösterebilir. Ortalama 72-144 saat arası olarak hesaplanır.

Japonca kursuna başvurmak için istenilen nitelikler nelerdir?

Japonca kursuna başvurmak için herhangi bir dil bilme şartı aranmamaktadır. Öğrenim sürecini etkileyecek tek etmen sizin göstereceğiniz azim ve kararlılıktır. Sitemizden temin ettiğiniz kursla beraber kısa sürede Japonca öğrenebilirsiniz. Türkiye'de özellikle ekonomi dünyasında ve teknolojide kullanılan bu dili siz de öğrenerek kariyerinize yönelik yenilikçi bir adım atabilirsiniz.

Japonca zor bir dil mi?

Her yeni dili öğrenme sürecinde olduğu gibi Japonca'da da başlangıçta bazı problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle alfabesinin alıştığınız standartlardan uzak olması bu dile zorlanabileceğiniz bir nitelik kazandırmıştır. Japonca dili ancak pratik yapılarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir dildir.

Geçmiş yıllara oranla pratik yapma problemleri de büyük ölçüde giderilmiştir. İnternet dünyasının sağlamış olduğu kolaylıklarla siz de kurs sürecinin ardından kendinizi geliştirmek için görsel ve yazınsal kaynaklardan faydalanabilirsiniz.

Japonca kursu videoları

Japonca Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.