Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Java Kursu, Kurs Fiyatları ve Java Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Java Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Java kursu fiyatları nedir?

Java kursu fiyatları ortalama 960 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 800 ile 1250 TL arasında değişmektedir.

Java kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 120 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 110 ile 180 saat arasında değişiklik gösterir.

Java kursuna kimler katılabilir?

Programlamaya ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, kariyerine yazılım sektöründe yön vermeyi tercih eden herkes java kursuna katılabilir. Herhangi bir yaş kriteri bulunmayan java kurslarına katılmak isteyenlerin temel programlama eğitimi almaları gerekmektedir.

Java kursunun süresi ne kadar?

Java kursu süresi ortalama 3 ay sürmektedir. Eğitmenler tarafından hafta içi ve hafta sonu sınıfları için hazırlanan ders programları kurs süresini etkilemektedir. Kurs sürecini hızlandırmak istiyorsanız kurs süresi dışında eğitmenlerinizle çalışarak eksiklerinizi kapatabilir ayrıca eğitim kitapları, CD’leri ve sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Java kursunda neler öğreneceğim?

Temel düzey, ileri düzey, web ve mobil gibi farklı aşamalardan oluşan java kursunda eğitimler teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir. Bilgisayar programcılığının temellerini de öğreneceğiniz java kursunda alacağınız eğitimlerle java programlama diline tamamıyla hâkim olacak ve program içerisindeki tüm öğeleri rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Java kursu videoları

Java Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.