Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

SolidWorks Kursu, Kurs Fiyatları ve SolidWorks Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

SolidWorks Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Solidworks kursu fiyatları ne kadar?

Solidworks kursu fiyatları ortalama 560 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 520 ile 610 TL arasında değişmektedir.

Solidworks kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 50 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 46 ile 70 saat arasında değişiklik gösterir.

Solidworks kursu süresi ne kadar?

Solidworks kursu süresi kurs yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca öğrencilerin Solidworks programını kullanma düzeyi de kurs süresini değiştiren faktörlerdendir. Bazı kurs yerleri ders içeriklerini oluştururken, öğrencilerin Solidworks kullanım seviyelerini dikkate alarak konulara belirli bir seviyeden başlarken, bazı kurs yerleri ise konuları başlangıç seviyesinden itibaren ele almaktadır. Buna bağlı olarak da kurs süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Solidworks kursunda neler öğreneceğim?

Endüstriyel tasarıma ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı amaçlayan herkesin katılabileceği Solidworks kursuna ağırlıklı olarak mobilya tasarımcıları, makine teknisyenleri ve mühendisleri katılım göstermektedir. Programın çalışma ilkelerinin anlatıldığı derslerde ayrıca, profil çizimleri, görüntü ayarlamaları, katı modelleme, yüzey oluşturma işlemleri, parçaların montajlaması, ölçüm ve analiz gibi pek çok konu hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Solidworks kursu videoları

SolidWorks Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.