Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

After Effects Kursu, Kurs Fiyatları ve After Effects Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

After Effects Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

After effects kursu fiyatları ne kadar?

After effects kursu fiyatları ortalama 1600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1300 ile 2300 TL arasında değişmektedir.

After effects kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 70 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 65 ile 75 saat arasında değişiklik gösterir.

After effects kursuna kimler katılabilir?

After Effects, videolar oluşturabileceğiniz ve üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza imkân tanıyan bir programdır. Medya ya da görsel sanatlar alanına ilgi duyuyor ve kariyer planınızı bu çerçeve de çizmek istiyorsanız After Effects kurslarına katılarak mesleğinizde yol katetmenizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı bir sektörde çalışıyor olsanız da, bilgisayar kullanmayı seviyor, video çekmek ve üzerine farklı efektler eklemek ya da çeşitli düzenlemeler yapmaktan hoşlanıyorsanız hobi olarak After Effects kurslarına katılarak farklı bir deneyim kazanabilirsiniz.

After effects kursunun süresi ne kadar?

After Effects kurs süresi haftalık birkaç saat süren derslerden oluşmakta ve en az bir aylık süreyi kapsamaktadır. Kursun içeriği ve eğitmenlerin hazırladığı çalışma programı da kurs sürelerinin farklılık göstermesinde etkilidir.

After effects kursunda neler öğreneceğim?

Genellikle After Effects hakkında bilgi ve Ara yüz anlatımı ile başlayan kurslarda, kompozisyon oluşturma, diğer öğeleri programa çağırma, maskeleme, hareketsiz nesnelere hareket kazandırma, görüntü takibi, efekt uygulama gibi pek çok konunun detaylı bir biçimde anlatıldığı ve daha önce After Effects programı ile hazırlanan örneklerin gösterildiği kurslarda programın tüm incelikleri öğrencilere aktarılır.

After effects kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Birçok sektörde ihtiyaç duyulan After Effects programı özellikle sinema, televizyon ve internet dünyasında yaygın olarak kullanılır. Aklınıza gelebilecek en sade efektlerden, en gösterişli ve karmaşık efektlerin hazırlanmasına kadar her şey After Effects ile gerçekleştirilir. Özellikle ülkemizde gittikçe büyüyen sinema sektöründe After Effects kullanabilenler için iş olanakları da artmaktadır. Bunun yanı sıra televizyon, internet yayıncılığı, görsel iletişim gibi pek çok sektörde tam zamanlı ya da freelance olarak çalışma olanakları da bulunmaktadır.

After effects kursu videoları

After Effects Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.