Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

SQL Server Kursu, Kurs Fiyatları ve SQL Server Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

SQL Server Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Sql Server kursu fiyatları ne kadar?

SQL kursu fiyatları ortalama 700 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 650 ile 750 TL arasında değişmektedir.

Sql nedir?

Yapılandırılmış sorgu dili anlamına gelen Sql, bir veri tabanından bilgi almaya ve sorgulamaya yarayan programlama dilidir. Sql ile komutlar aracılığıyla veri tabanına veri gönderme, veri işleme, düzenleme ve silme gibi işlemler gerçekleştirilir.

Sql Server kursunda neler öğreneceğim?

Bilgi işlemden pazarlamaya, otomotivden sağlık sektörüne, inşaat sektöründen kadar pek çok alanda kullanılan veritabanı sorgulama dilini öğreneceğiniz Sql kursunda Sql server kurulumu, veri oluşturma, düzenleme, silme, güvenlik yönetimi gibi pek çok konu detaylı olarak anlatılmaktadır.

Sql İfadeleri, veritabanı düzenleme dili, veritabanı kontrol dili, tablolarda gezinme, kayıtları sıralama, kullanıcı oluşturma, indeks oluşturma, değiştirme ve silme gibi konular Sql kursunda anlatılan konu başlıklarından sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Sql Server kursu içeriği nelerdir?

İçerisinde; verileri; yaratma, silme, güncelleme, ilişkilendirme, izin verme, işlevler yaratma konuları görülecektir.

Sql Server kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 30 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 25 ile 35 saat arasında değişiklik gösterir.

Sql kursuna kimler katılabilir?

Kursun herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte katılım süreci öncesinde temel bilgisayar eğitimi almış olmak gerekmektedir.

Sql Server kursu videoları

SQL Server Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.