Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

CNC Kursu, Kurs Fiyatları ve CNC Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

CNC Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Cnc kursu fiyatları ne kadar?

CNC kursu fiyatları ortalama 450 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 400 ile 600 TL arasında değişmektedir.

Cnc kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 50 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 28 ile 52 saat arasında değişiklik gösterir.

Cnc kursunda neler öğreneceğim?

CNC tezgâhlarının çalışma mantığının anlatıldığı kurslarda öncelikle kontrol ünitesi tanıtılmaktadır. CNC programlama metodunun ayrıntılı olarak anlatılacağı derslerde CNC freze programlama ve tezgâh uygulamaları, CNC programlama ve tezgâh uygulamaları kapsamlı olarak anlatılacaktır.

Cnc kursuna kimler katılabilir?

Cnc kursuna katılmak için aranan belirli bir kriter bulunmamaktadır. Cnc kursuna bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Kurs, iş yaşamınıza yönelik iyi bir kariyer başlangıcı haline de gelecektir.

Cnc kursuna neden katılmalıyım?

CNC teknolojisi yani bilgisayarlı numerik kontrol teknolojisi günümüzde hızla gelişmektedir. CNC tezgâhlarının kullanıldığı iş kollarında alanında yeterli bilgiye sahip, nitelikli eleman fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. CNC kullanılan işletmelerde imalat bilgisine sahip olmak, ölçme-kontrol bilgisine ve uygulamalarına hâkim olmak, çeşitli çizim programları ile tasarım yapabilmek kadar CNC tezgâhına hâkim olmakta önem taşımaktadır.

Cnc kursu videoları

CNC Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.