Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Mey Kursu, Kurs Fiyatları ve Mey Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Mey Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Mey kursu fiyatları nedir?

Mey kursu fiyatları ortalama 230 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 210 ile 260 TL arasında değişmektedir.

Mey kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Mey kursuna kimler katılabilir?

Mey kursuna katılmak için belirlenen tek şart enstrümana sahip olmaktadır. Mey çalmak, enstrümanla ilgili eğitim süreçlerine dâhil olmak isteyen herkes kurslara katılım gerçekleştirebilmektedir. Mey kursu fiyatları içerisinde yer alan özel dersler öğrencilerin anlayacağı eğitimlerle pekiştirilmektedir. Bu süreç içerisinde öğrencinin kişisel gelişim düzeyi göz önüne alınmamaktadır. Her kurs katılımcısına eşit eğitim fırsatları sunulmaktadır.

Mey hakkında bilgiler

Mey başlık ve gövde gibi kısımlarda oluşan, insanların dertlerini ele alan parçalarda tercih edilen bir enstrüman çeşididir. Mey üç farklı çeşide ayrılmaktadır. Cura, orta ve ana mey olarak bilinen meyin bakımı blok flütte olduğu gibi bir cisim (şiş, demir parçası vs.) yardımıyla gerçekleştirilmektedir.
Meyden ses çıkarabilme aşamasında yapılacak teknik çalışmalardan biri uzun bir nefes alma sürecinin ardından balon şişirmek veya su dolu bir bardağa üflemektir.

Mey kursu videoları

Mey Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.