Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Flash Kursu, Kurs Fiyatları ve Flash Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Flash Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Flash kursu fiyatları ne kadar?

Flash kursu fiyatları ortalama 1200 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 850 ile 1600 TL arasında değişmektedir.

Flash kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 40 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 20 ile 65 saat arasında değişiklik gösterir.

Flash kursuna kimler katılabilir?

Herhangi bir yaş kriteri bulunmayan Flash kursuna katılmak için temel düzeyde bilgisayar kullanma becerilerine sahip olmak yeterlidir. İnternet dünyasına ilgi duyan, hayal gücüne ve yaratıcılığına güvenen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes Flash kursuna katılabilir. Flash kullanmayı bilse dahi bu alanda becerilerini geliştirmek isteyen, yeterliliğini kanıtlayabilmek için sertifika almaya ihtiyaç duyan herkes Flash kurslarında eğitim alabilir.

Flash kursunun süresi ne kadar?

Hafta içi ya da hafta sonu seçeneği olan Flash kurslarında istenirse katılımcılara hızlandırılmış program da uygulanmaktadır. Özel ders olarak alabileceğiniz Flash eğitimini dilerseniz sınıf içinde grup eğitimi olarak da alabilirsiniz. Flash kursu süresi, eğitmenlerin hazırladığı ders programına göre değişmekle birlikte, ortalama olarak 2 ay ile 3 ay arasında değişen bir süreci kapsar.

Flash kursunda neler öğreneceğim?

Oyun, animasyon ve video içeriği gibi internet ortamı için pek çok uygulama ve içerik üretmeye yarayan Flash programını öğrenmek isteyenler verilen eğitimlerde bu programın genel özelliklerinin yanı sıra Flash aracılığıyla yapılabilecek tüm uygulamalar kapsamlı bir şekilde anlatılmaktadır. Ayrıca kurs kapsamında basit animasyonların hazırlanmasından video kliplerin hazırlanmasına, temel programlama tekniklerinden görsel uygulamalara kadar pek çok konu hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Flash kursu videoları

Flash Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.