Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

İspanyolca Kursu, Kurs Fiyatları ve İspanyolca Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

1 şehirde, 1 ilçede İspanyolca kursu veren toplam 1 kurs merkezi bulundu.

İspanyolca kursu ücretleri ne kadardır?

İspanyolca kursları dönemlik olarak hesaplanır. Bir dönem kurs fiyatı ortalama 500 liradır. Kursiyer sayısı, kursun bulunduğu yere ve kurs vereceği saate göre fiyatları 450 - 650 lira arası değişmektedir.

Bir dönem İspanyolca kursu ne kadar sürer?

Bir dönem kurs yaklaşık 40 saattir. Hafta içi ve hafta sonu programları değişiklik gösterebilir. Ortalama 35-45 saat arası olarak hesaplanır.

İspanyolca kursuna başvurmak için istenilen nitelikler nelerdir? Kursu tamamladığımda ne seviyeye gelmiş olurum?

İspanyolca kursuna başvurmak için başvuracağınız seçeneğin istediği kadar İspanyolcaya sahip olmanız gerekmektedir. Bu 6 seçenek sırasıyla şöyledir.

  • İnicial : Başlangıç seviyesidir.
  • Principiante : Orta seviyeye hazırlık düzeyidir.
  • Intermedio 1 : Orta seviyeye geçiştir.
  • Intermedio 2 : Orta seviyedir.
  • Avanzado : İleri orta seviyedir.
  • Avanzado Superior : İleri seviyedir.

Inicial: Başlangıç seviyesidir. Herhangi bir bilgi talep etmez. Kurs sonunda basit konular hakkında konuşup basit İspanyolcaya metinleri okuyup anlayabilirler.

Principiante: Orta seviyeye hazırlık düzeyidir. Dersi anlayabilmek için İspanyolca temeline ihtiyacınız vardır. Kurs sonunda sözel olarak İspanyolca anlayabilir ve bu sohbetlere katılabilirsiniz.

Intermedio 1: Orta seviyeye giriş düzeyidir. Dersi anlayabilmek için İspanyolca temelinin oluşmuş olması gereklidir. Kursu tamamlayan kursiyerler daha akıcı ve hızlı olarak kendilerini ifade edebilir ve yabancılarla konuşurken zorluk çekmezler.

Intermedio 2: Orta seviyedir. Dersi anlayabilmek için İspanyolca temelinin oluşmuş olması gereklidir. Kursu tamamlayan kursiyerler daha akıcı ve hızlı olarak kendilerini ifade edebilir ve yabancılarla konuşurken zorluk çekmezler.

Avanzado: Orta sınıfın son basamağıdır. Dersi anlayabilmek için daha önceki üç derside öğrenmiş olmak gerekir. Kursu tamamlayan kursiyerler tüm kalıpları ve zamanları öğrenmiş olup iş hayatında kullanılan kurallı İspanyolcayı konuşurken sıkıntı çekmeyecek duruma ulaşmışlardır.

Avanzado Superior: İspanyolca kurslarında öğretilen en yüksek sınıftır. Kursiyerlerden daha önceki beş dersi alıp belirli bir seviyeye gelmiş olmaları beklenir. Kursiyerler akademik sözcük dağarcığını geliştirip, okuduğunu anlama ve bu bilgileri yazıya dökme aşamasında sıkıntı çekmezler.

İspanyolca kursu hangi alanlarda işime yarayacak?

İş başvurusu yaparken başarılı bir portföy çizmeniz için önemli bir rol oynayacaktır. Okulların yabancı dil programlarında size çok faydası dokunacak bu eğitim özellikle turizm sektöründe çok önemli rol oynamaktadır.

Meslek grubunuza göre eğitim sınıfınızı seçebilir ve bu eğitim sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne çıkabilirsiniz.

İspanyolca dil yeterliliğini belirleme ve okulların yabancı dil eğitim programlarına dahil olabilmeniz için alacağınız İspanyolca kursu aynı zamanda yurtdışında yaşamanıza olanak sağlayan sınavları geçebilmeniz içinde hayati önem taşır.

İspanyolca zor bir dil mi?

İngilizceden sonra en çok kullanılan dil olan İspanyolca her yeni öğrenilen dilde olduğu gibi kararlılık ve azim gösterildiğinde yazıldığı gibi okunması sebebiyle öğrenme kolaylığı açısından diğer yabancı dillere kıyasla daha avantajlıdır.

İspanyolca kursu videoları

İspanyolca Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.