Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Pole Kursu, Kurs Fiyatları ve Pole Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Pole Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Pole kursu fiyatları nedir?

Pole kursu fiyatları ortalama 260 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 160 ile 310 TL arasında değişmektedir.

Pole kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Pole dansı nasıl yapılır?

Jimnastik ve dansın bir arada olduğu pole dansı genellikle tek başına yapılır. Partnerli olarak yapılan pole dansı çok tercih edilmemektedir. Ancak ilerleyen seviyelerinde öğretilen bir tekniktir. Pole dansı rahat yapılabilecek bir dans gibi görünse de bir antrenman eşliğinde öğrenilmelidir.

Pole dans ne kadar sürede öğrenilir?

Pole dans kursları haftada bir seans olarak uygulamaktadır. Bu süreç sonrasında tekrarlar ve çalışmalar çok önem taşımaktadır. Pole dans kurs süresi aslında tamamen size kalmıştır. Bir kaç kur göreceğiniz derslerde kendi ağırlığınızı da koyarak hızlı öğrenebilme durumu sergilerseniz kısa sürede bitirebilirsiniz. Ama dilediğiniz takdirde kursu bir kaç kurs daha uzatarak sağlam bir eğitim zemini de oluşturabilirsiniz.

Pole dans kursu videoları

Pole Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.