Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Efekt Makyaj Kursu, Kurs Fiyatları ve Efekt Makyaj Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Efekt Makyaj Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Efekt makyaj kursu fiyatları ne kadar?

Efekt makyaj kursu fiyatları ortalama 2100 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1400 ile 3100 TL arasında değişmektedir.

Efekt makyaj kursu kaç saat sürer?

Ortalama kurs süresi haftada 3 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak da değişebilir.

Efekt makyaj kursunda neler öğrenebilirim?

Başta efekt makyajında kullanılan temel malzemeler olmak üzere yaşlandırma makyajı, dönemsel makyajlar, yara makyajı, yanık veya kesin makyajları, kurşun deliği makyajı, darbe makyajı, palyaço makyajı gibi eğitimler verilmektedir.

Efekt makyajın uygulama alanları, malzemelerin niteliği gibi eğitimlerin de verildiği efekt makyaj kursunda bu alanda kendinizi geliştirebileceğiniz kapsamlı ve eğlenceli bir eğitim alacaksınız.

Efekt makyajında hangi malzemeler kullanılır?

Efekt makyajında kullanılan başlıca malzemeler bir adet latex, transparan özellikli bir pudra, yapıştırıcı, koyu sıvı ve açık sıvı kan, kauçuk bir sünger, yanık yapımı için jel, suprocolor ve aqua color boya olarak bilinir. Bu malzemelere ek olarak yapılacak efekt makyajının özelliğine göre farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Efekt makyajın uygulama alanları neler?

Efekt makyajı başta film ve dizi sektörü olmak üzere tiyatro sahnesinde, gösteri ve şovlarda, çeşitli davet ve etkinliklerde kullanılabilmektedir. Özellikle sette çalışmak isteyen katılımcılar için efekt makyaj eğitiminin içeriği değişebilmektedir.

Efekt makyaj kursunun süresi ne?

Efekt makyaj kursunun süresi ortalama 2 ay ile 4 ay arasında değişir. Bu makyajın, uygulama alanlarına göre farklılık gösterebilen eğitimin süresi çalışma disiplininize ve azminize de bağlıdır.

Efekt makyajı kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa katılmak için özel bir yeteneğinizin veya el yatkınlığınızın olması gerekmez. Kendinizi geliştirmek isteyen, efekt makyajına meraklı, dizi veya setlerde çalışmayı hedefleyen herkes kurslara katılarak bu alanda kapsamlı bir eğitim alabilmektedir. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte de katılabileceğiniz efekt makyaj kursunda vaktinizi de eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Efekt makyajı kursu videoları

Efekt Makyaj Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.