Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Kaptanlık Kursu, Kurs Fiyatları ve Kaptanlık Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Kaptanlık Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Gemi kaptanı kursu fiyatları ne kadar?

Gemi kaptanı olmak için tercih edilen kapsamlı eğitim süreci, simülatör destekli ve uygulamalı çalışma programları ile hayallerinizi gerçekleştirmektedir. Aylık ortalama 600 ile 900 TL arasında değişen fiyatlar, nakit ödeme indirimleri barındırmaktadır.

Gemi kaptanı kursunun süresi nedir?

Bu kursta verilen eğitimin süresi minimum 10 ay ile 12 ay arasında değişir. Bu kapsamlı eğitim sürecinin ardından gemilerde staj yapabilme ve farklı iş sahalarında çalışabilme yeterliliği kazanabilecekler.

Gemi kaptanı nasıl olunur?

Kaptan olmak isteyen kişiler üniversite sınavlarının sayısal bölümlerinden bölümü kazanmakta, sağlık raporları ve mülakatlar sonucu bölüme kabul edilmekteler. Güverte bölümleri örgün öğrenime sahip, bazı üniversitelerde de öğrenim dili İngilizce olan bölümlerdir. Bu okullardan birini bitirdiğiniz zaman çalışabileceğiniz gemilerde herhangi bir tonaj sınırlaması yoktur, küçük bir gemide de çalışabilirsiniz devasa bir gemide de. Günümüzde bu bölümlerde okuyan öğrenciler okyanuslarda ve denizlerde yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olabilecek kaptan adayları olarak yetişirler.

Gemi kaptanı maaşları ne kadar?

Mesleğin getirmiş olduğu risk dolasıyla Gemide çalışan personellerin maaşları ülke standartlarından biraz daha fazla olabiliyor. Riskin oluşmasının sebebi sadece can güvenliği değil maaşların düşmesi de diyebiliriz. Ortalama aldıkları maaş minimum 2.500 $'dan başlamaktadır. Birinci kaptan, 6.000 ile 13.000 $ arasında değişen yüksek bir ücretle çalışmaktadır.

Gemi kaptanı kursu videoları

Kaptanlık Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.